Komisja Ekspertów Programu “Równać Szanse 2011” przyznała Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu dotację na zrealizowanie zadania pt. “Dziennikarze w akcji”. Kwota dotacji to 7000 zł, natomiast wartość całego projektu wynosi 9100 zł. Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym na terenie gminy Morąg.

Celem projektu “Dziennikarze w akcji” jest wzmocnienie wśród młodzieży własnej wartości, umiejętność współpracy z różnymi grupami społecznymi i instytucjami, nabycie zdolności pracy w zespole oraz wykorzystanie praktycznej wiedzy zdobytej podczas warsztatów poprzez wydanie autorskiego czasopisma młodzieżowego.
Dzięki realizacji projektu młodzież rozwinie swoje zainteresowania, stanie się bardziej kreatywna i twórcza.

Koordynator projektu:
Ewa Kośnik-Dąbkowska – kierownik Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu
Tel.: 89 757 11 37, e-mail: odd.morag@wbp.olsztyn.pl

Czas realizacji projektu: 02.01.2012 r. – 30.06.2012. r.

O postępach w realizacji projektu będziemy informować na bieżąco poprzez naszą stronę internetową oraz lokalne media.
Zobacz więcej >>>

Projekt realizowany w ramach Programu “Równać Szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.