Stałe godziny otwarcia:

pn.: 08.00-16.00
Sprawdź czy nastąpiły zmiany!

Kontakt:
Jurki 55A, 14-300 Morąg
tel. 690 870 405
bibliotekajurki@wbp.olsztyn.pl

Od wielu lat zapewnia mieszkańcom dostęp do książek nie tylko tych niezbędnych do nauki w szkole, ale także tych przydatnych w poszerzaniu wiedzy ogólnej.

Placówka umożliwia ciekawe spędzenie wolnego czasu dla wszystkich mieszkańców. W celu pobudzenia aktywności młodych Czytelników organizuje różnego rodzaju konkursy oraz imprezy, cieszące się dużym zainteresowaniem. Dorosłym użytkownikom oferuje nowe dramaty, kryminały czy romanse.

Księgozbiór placówki liczy około 4,5 tys. woluminów. Wśród nich jest literatura piękna dla dzieci i młodzieży, literatura piękna dla dorosłych oraz literatura z różnych dziedzin wiedzy. Każdy czytelnik znajdzie dla siebie coś interesującego.

Poza zbiorami filii bibliotecznej istnieje także możliwość korzystania ze zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Nasz pracownik postara się zdobyć interesujące książki lub czasopisma.

Użytkownicy biblioteki mogą skorzystać z darmowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji są dwa stanowiska komputerowe wyposażone dodatkowo w kamerki oraz łącze bezprzewodowe WiFi.

Zachęcamy do korzystania z filii bibliotecznej. Serdecznie zapraszamy stałych mieszkańców Jurek jak również gości i turystów.

Świetlica w Jurkach