e-SPACER – edukacja cyfrowa seniorów w przestrzeni miejskiej

plakat usługi e-spacer opisujący szczegóły oferty, grafika przedstawiająca starszego mężczyznę korzystającego z bankomatu, zdjęcie paczkomatu, mapy i terminala płatniczego

Serdecznie zapraszamy do udziału w instruktażu nabycia wiedzy w zakresie korzystania z urządzeń cyfrowych w przestrzeni miejskiej. Spotkanie ma formę spaceru po mieście, podczas którego uczestnicy uczą się m.in. korzystania z paczkomatu, kasy samoobsługowej, wpłatomatu w bankomacie. Poznają działanie różnych, przydatnych na co dzień aplikacji na smartfona. Dowiadują się, jak szybko i bezproblemowo wywołać zdjęcia z telefonu.

Pamiętajmy, że żyjąc w dobie Internetu, musimy umieć odnaleźć się w otaczającym cyfrowym świecie. My sprawimy, że nauka ta będzie prawdziwą przyjemnością. Gwarantujemy miłą atmosferę i pełne bezpieczeństwo.

Zapisy na indywidualne spotkanie pod nr. tel.: 89 757 11 16 lub osobiście w bibliotece. Termin e-spaceru dostosujemy do Państwa wolnego czasu. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych. Spacer prowadzi Roksana Czarnecka.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Generacja 6.0” – edycja VI