Godziny otwarcia:
pn., wt., cz., pt.: 11.00-18.00
śr.: 10.00-15.00
sob.: nieczynne

Kontakt:
tel. 89 757 4376 wew. 20
sala.morag@wbp.olsztyn.pl

Sala Wielofunkcyjna jest wyjątkową przestrzenią o powierzchni 140 m². To dział do zadań specjalnych.

Profesjonalne wyposażenie oświetleniowe i nagłaśniające, telewizor 3D, projektor, ekran – to tylko niektóre atuty pozwalające na dowolność aranżacji ściśle według potrzeb klienta. Umożliwia to prowadzenie wszelkiego rodzaju spotkań, wykładów, prelekcji itp. z możliwością całkowitego zaciemnienia w trakcie prezentacji czy projekcji. W zależności od ustawienia stołów, sala może pełnić funkcje szkoleniowe, seminaryjne, prezentacyjne i wiele innych. W spotkaniach może uczestniczyć ponad 100 osób. W sali jest wolny dostęp do internetu.

Dział ten jest również idealnym miejscem do spotkań różnych grup. Docelowo ustawiono stoły i krzesła w drugiej części sali. Regularnie odbywają się tu wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Klub Filmowy, Nocne Maratony Filmowe, kursy komputerowe, spotkania DKK, zbiórki harcerskie, lekcje angielskiego i warsztaty plastyczne.

Sala wielofunkcyjna to maksimum możliwości, skoncentrowanych w jednym pomieszczeniu. Przemyślany projekt gwarantuje wyjątkową elastyczność zastosowań i szybką adaptację, angażująca minimum czasu i wysiłku.

Istnieje możliwość wynajęcia sali. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny (89-757-4376) bądź mailowy (dyrektor.morag@wbp.olsztyn.pl).