Wystawa na zakończenie konkursu „Zapobiegajmy pożarom”

Plakat wystawy pokonkursowej "Zapobiegajmy pożarom" w Oddziale dla Dzieci, na plakacie ciemne sylwetki strażaków gaszących pożar na tle płomieni

W Oddziale dla Dzieci były wyeksponowane prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem był Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Dnia 9 grudnia 2022 r. komisja dokonała oceny prac, wyłaniając laureatów w każdej grupie wiekowej. Prace zostały tym samym zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu na szczeblu powiatowym. Wystawę pokonkursową było można oglądać w terminie od 1 do 28 lutego 2023 r., natomiast uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 lutego o godzinie 10:00 w Oddziale dla Dzieci.

Dziękujemy za odwiedzenie wystawy pokonkursowej.