Turniej FIFA 23 – relacja z wydarzenia

2 lutego 2023 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu przeprowadziła kolejne spotkanie w ramach ferii w bibliotece. Nowopowstały Dział dla Młodzieży NASTKA gościł entuzjastów piłki nożnej oraz gier na konsole podczas Turnieju FIFA 23 z nagrodami. W spotkaniu udział wzięli chłopcy w wieku 13-18 lat. Rozgrywki odbywały się pod okiem Michała Zdanowicza z grupy FIFA Morąg, a uczestnicy rywalizowali na wybranej przez siebie konsoli – Xbox One lub PlayStation 4. Przez 4 godziny około 40 graczy walczyło o atrakcyjne nagrody – vouchery ufundowane przez bar Barfa Kebab a dla zwycięzcy dodatkowo kartę podarunkową do sklepu Media Expert. Wydarzenie odbyło się w atmosferze przyjaznej rywalizacji a gracze dopingowani byli przez zgromadzonych kibiców. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz udział w turnieju oraz zapraszamy na kolejne edycje już wkrótce!