Warsztaty z tworzenia drewnianych zakładek

Grafika na warsztaty z tworzenia zakładek ze sklejki, po prawej fioletowy tytuł, po lewej 2 drewniane zakładki na książce

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z tworzenia zakładek do książek, organizowane z okazji Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu! To niepowtarzalna okazja, by połączyć kreatywność z praktycznym wytworzeniem czegoś przydatnego i pięknego.

Data: 10 maja 2024 (piątek)

Miejsce: Pracownia Orange, Dział dla Młodzieży NASTKA

Te warsztaty są otwarte dla wszystkich – dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 10. roku życia. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz przygodę z tworzeniem czy masz już doświadczenie – każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Na zajęciach będziemy uczyć się projektować grafikę wektorową, a następnie przekształcać te projekty w rzeczywiste, trwałe zakładki za pomocą plotera laserowego w sklejce. To nie tylko świetna okazja do odkrywania nowych umiejętności, ale również szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego i spersonalizowanego.

Nie czekaj! Zapisz się za pomocą formularza on-line (zapisy ruszają 30.04.2024 o godz. 10.00), aby zagwarantować sobie miejsce na warsztatach. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a kreatywność nie zna granic!

Każdy uczestnik zabierze ze sobą własnoręcznie wykonaną zakładkę, która będzie doskonałym dodatkiem do Twojej kolekcji książkowej lub idealnym prezentem dla miłośnika czytania.

Do zobaczenia na warsztatach!