Warsztaty z tworzenia Ex Libris

Grafika warsztaty z tworzenia ExLibrisów, po lewej otwarta książka z przybitą pieczęcią, nad książką okulary

Zapraszamy serdecznie na warsztaty tworzenia własnych pieczątek Ex Libris, które odbędą się z okazji Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu!

Czym jest Ex Libris? To tradycyjne graficzne znaczniki książek, które od wieków ozdabiają strony dzieł literackich. Teraz masz szansę stworzyć własną, unikatową pieczątkę, która będzie Twoim osobistym znakiem książkowym.

Data: 9 maja 2024

Miejsce: Pracownia Orange, w Dziale dla Młodzieży NASTKA

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy szybką rejestrację on-line, która zacznie się 30.04.2024 o godzinie 10.00.

Warsztaty są przeznaczone dla wszystkich: dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 10 roku życia. Podczas spotkania będziemy uczyć się projektowania grafiki wektorowej, a następnie przenieśmy nasze projekty na ploter laserowy, gdzie wytniemy je w specjalnej gumie do pieczątek.

Na koniec każdy uczestnik zabierze ze sobą swoją własnoręcznie wykonaną pieczątkę oraz otrzyma poduszkę z tuszem, aby móc od razu ozdobić swoje książki.

Dołącz do nas, aby przeżyć twórczą przygodę i stworzyć coś wyjątkowego dla Twojej bibliotecznej kolekcji!