Warsztaty z tworzenia czytelniczych zawieszek na klamkę

Grafika na warsztaty z tworzenia czytelniczych zawieszek na klamkę ze sklejki, tło stanowi cześć drewnianych drzwi z klamką po prawej tytuł na niebieskich trójkątach, po lewej drewniana zawieszka na klamce

Zapraszamy na kolejne inspirujące warsztaty, tym razem poświęcone tworzeniu czytelniczych zawieszek na klamkę! Czy zdarzyło Ci się kiedyś być pochłoniętym książką, a ktoś nieświadomie przeszkadzał, przerywając Twoją lekturę? Teraz możesz wyrazić swoje pragnienie ciszy i skupienia w kreatywny sposób!

Data: 14 maja 2024 (wtorek)

Godzina: 16:00

Miejsce: Pracownia Orange, Dział dla Młodzieży NASTKA

Te warsztaty są przeznaczone dla wszystkich miłośników czytania, dorosłych, młodzieży i dzieci, które ukończyły 10 rok życia. Czy chcesz uczynić swoje czytelnicze chwile jeszcze bardziej przyjemnymi? Dołącz do nas!

Podczas zajęć będziemy projektować i tworzyć urocze zawieszki na klamkę, z przesłaniem “Nie przeszkadzać, bo czytam”. To nie tylko praktyczny sposób na wyrażenie swoich potrzeb, ale również świetny sposób na ozdobienie Twojego miejsca czytelniczego. Zaprojektujemy grafikę wektorową, a następnie przekształcimy te projekty w rzeczywiste, trwałe zawieszki na klamkę za pomocą plotera laserowego w sklejce. To nie tylko świetna okazja do odkrywania nowych umiejętności, ale również sposób na wyrażenie swojej pasji do czytania w codziennym życiu. Każdy uczestnik po zajęciach zabierze ze sobą swoją własnoręcznie wykonaną zawieszkę, która będzie nie tylko praktyczna, ale również pełna osobistego wyrazu.

Nie zwlekaj! Zapisz się za pomocą formularza on-line (zapisy ruszają 30.04.2024 o godz. 10.00), aby zagwarantować sobie miejsce na warsztatach. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, a każda zawieszka będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.

Do zobaczenia na warsztatach, gdzie razem możemy podzielić się naszą pasją do czytania i tworzenia!

Załączniki