Warsztaty krawieckie z szycia otulaczy na książki

Grafika na warsztaty z szycia otulaczy na książkę, po lewej książka w kolorowej okładce z tkaniny

Zapraszamy serdecznie na warsztaty krawieckie z szycia otulaczy na książki, organizowane z okazji Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu! To doskonała okazja, by stworzyć nie tylko praktyczne, ale i piękne okładki, które ochronią Twoje ulubione książki.

Data: 15 maja 2024 (środa)

Godzina: 16:00

Miejsce: Pracownia Orange, Dział dla Młodzieży NASTKA

Warsztaty są przeznaczone dla dorosłych oraz młodzieży, która ukończyła 12 rok życia. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia w szyciu, zapraszamy Cię do wzięcia udziału!

Podczas zajęć będziemy korzystać z maszyn do szycia, aby stworzyć piękne okładki na książki z wzorzystego materiału. To nie tylko świetna okazja do nauki szycia, ale również sposobność do wyrażenia swojej kreatywności i indywidualnego stylu.

Nie zwlekaj z zapisami! Miejsca są ograniczone, dlatego zapisz się korzystając z formularza online (zapisy ruszają 30.04.2024, o godzinie 10.00) na naszej stronie internetowej.

Każdy uczestnik po zajęciach będzie mógł zabrać ze sobą swoją własnoręcznie wykonaną okładkę, która stanie się nieodłącznym elementem Twojej biblioteki.

Do zobaczenia na warsztatach, gdzie razem będziemy tworzyć niepowtarzalne dzieła!

Załączniki