Wernisaż wystawy „Wiosenne inspiracje”

Widok od tyłu siedzących na krzesłach dzieci na ścianę wystawową i bibliotekarkę, która mówi o wystawie dziecięcych prac plastycznych

W wiosennym klimacie odbył się wernisaż wystawy, w którym uczestniczyły uczniowie z klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. Podczas spotkania dzieci deklamowały przepiękne wiersze nawiązujące do wiosennej aury, które zostały specjalnie przygotowane na tę okoliczność . Uczniowie mogli także wykazać się znajomością przysłów związanych z tą porą roku oraz uczestniczyły w wiosennym quizie z nagrodami. Uczestnicy wernisażu mieli także czas na zwiedzanie i podziwianie niezwykle barwnych, wiosennych prac plastycznych wykonanych przez dzieci z Przedszkola Pod Zielonym Parasolem.