“Harmonia natury” – wystawa malarstwa Wandy Szot

To jest plakat promujący wystawę sztuki zatytułowaną “HARMONIA MALARSTWA” autorstwa Wandy Szot, która odbędzie się w kwietniu 2024 roku. Na plakacie widnieje obraz przedstawiający drzewa i krajobraz oraz loga organizatorów.

W kwietniu w Galerii Lokalnych Twórców znajdującej się w Dziale dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu można podziwiać wystawę malarską pani Wandy Szot pt. „Harmonia natury”, której, jak wskazuje tytuł, tematem przewodnim jest przyroda.

Wanda Szot – morążanka, wieloletnia naczelniczka Urzędu Pocztowego w Morągu. Z zamiłowania fotografuje, jej pasją jest szydełkowanie, projektowanie ubioru oraz dodatków. Swoją przygodę z malowaniem rozpoczęła parę lat temu po to, aby namalować sobie obraz. Od tego czasu powstało wiele prac i pani nie może się już zatrzymać, przerodziło się to w pasję. Artystka pragnie doskonalić się w różnych technikach, preferuje akryl i olej, a w swoich pracach preferuje tematy przyrodnicze. Bardzo ceni sobie kształcenie się i osiąganie coraz to większego zasobu wiedzy w tym zakresie, dlatego też każdy nowy temat jest dla niej wyzwaniem do dalszego rozwoju i zachętą do tego, aby iść dalej.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy w dniach 02.04.-30.04.2024 r. w godzinach otwarcia działu. Wernisaż odbędzie się 06.04.2024 o godz.12.00.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Generacja 6.0” – edycja VI.