Wystawa prac dziecięcych „Lustrzane odbicie”

Plakat informujący o wystawie Gabrysi Chudek pt. "Lustrzane odbicie" w Oddziale dla Dzieci, na plakacie rysunek głowy dziewczynki, a od spodu rząd czubków kolorowych kredek

W Galerii Małego Artysty prezentowaliśmy wystawę pt. „Lustrzane odbicie”. Autorem prac plastycznych była jedenastoletnia Gabriela Chudek, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu.

Jej pasją jest rysowanie, a szczególności upodobała sobie szkicowanie twarzy, dlatego też dużo czasu poświęca na kształcenie i doskonalenie się w tym kierunku. W wolnym czasie bardzo lubi także czytać książki. W przyszłości chciałaby zostać sławną projektancką mody.

Dziękujemy za zwiedzanie tej niezwykłej wystawy!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga