“Wieże ciśnień w krajobrazie Warmii i Mazur” – wykład Piotra Stannego

Na plakacie widnieje informacja o wykładzie prowadzonym przez Piotra Stannego, który omawia architekturę i kulturowe znaczenie wież wodnych w regionie Warmii i Mazur. Tło stanowi szczegółowa mapa.

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zorganizowała wykład Pana Piotra Stannego pt. “Wieże ciśnień w krajobrazie Warmii i Mazur”. Na spotkaniu została poruszona m.in. historia powstawania wież ciśnień na terenach województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz omówiona specyfika działania tych wyjątkowych budowli. W swojej prezentacji prowadzący spotkanie poświęcił także specjalną uwagę wieżom zdobiącym krajobraz Morąga.

Wykład odbył się we wtorek, 19 września, o godz. 11:00 w Sali Wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu (parter). Dziękujemy za przybycie.