Rozstrzygnięcie konkursu na inicjatywy społeczne

Plakat z rozstrzygnięcia konkursu na inicjatywy społeczne, lista wygranych na kolorowym tle, na dole biały zarys wiwatujących ludzi

4.05.2023r. odbyło się posiedzenie Komisji ds. oceniania wniosków konkursowych złożonych do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu w ramach konkursu na realizację oddolnej inicjatywy kulturalno-edukacyjnej w ramach Zadania “Zrób to…z Biblioteką!”, który jest częścią zadania “Zrób to…z Biblioteką!” w ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Komisja oceniła wnioski w następujący sposób:

1. Przestań klikać, zacznij czytać! – Krystyna Horbacz

– liczba przyznanych punktów: 401