Wernisaż wystawy „Jesień wokół NAS”

Dzieci na tle ściany wystawowej z pracami o tematyce "Jesień wokół nas", niektóre dzieci trzymają książki, przed dziećmi stół z rozłożonymi książkami

W jesiennej aurze odbył się wernisaż wystawy w Galerii Młodego Artysty, pt. „Jesień wokół NAS” w Oddziale dla Dzieci. Rozpoczęliśmy spotkanie od wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej, pt. „Jesień”. Następnie artyści z klasy III a Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu opowiedzieli o swoich inspiracjach oraz technikach, jakie wykorzystywali tworząc te piękne prace uczestnikom wernisażu, czyli uczniom z klasy II b i c ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu.

Był to niezwykły czas, kiedy dzieci mogły wspólnie opowiadać o urokach jesieni, jednocześnie zachwycając się niezwykłymi pracami. Dodatkowo zaprezentowaliśmy bogatą ofertę książek popularno-naukowych, z których można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o drzewach, lesie, a także opowiadania i wiersze o tematyce jesiennej. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w quizie z nagrodami.