Wernisaż wystawy “Zachody słońca” Anny Szwarc

Plakat wystawy prac malarskich Anny Szwarc "Zachody słońca"

W sobotę, 08 października 2022 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych odbył się wernisaż wystawy artystki Anny Szwarc. Wystawa zatytułowana: „Zachody słońca” jest kolekcją 11 obrazów, malowanych farbami olejnymi, prezentującą abstrakcje, zachody słońca i kwiaty. Do wykonania prac użyto pędzli, szpachli, palców oraz szmatek.

Licznie przybyli goście mieli możliwość obejrzeć dorobek artystyczny malarki,  poznać tajniki warsztatu powstawania prac oraz wysłuchać o jej pasji do fotografii, która wspomaga warsztat malarski. Dodatkowo artystka mówiła o ulubionych kolorach, które dominują w jej malarstwie i o sztuce jako ukojeniu, sposobie na odstresowanie.

Pasjonaci sztuki chętnie zadawali pytania w trakcie oficjalnego otwarcia, ale także w kuluarach nie zabrakło pytań i zachwytów nad talentem pani Anny Szwarc.

Pani Annie życzymy, by płótno jej życia na zawsze pomalowane było pięknymi kolorami radości i szczęścia, a my z zaciekawieniem czekamy na kolejne wystawy.

Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za niezwykłe spotkanie w sobotnie popołudnie.

Wystawę „Zachody słońca” można podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych do 31 października, w godzinach otwarcia działu. Serdecznie zapraszamy!