Asteriks ratuje Obeliksa

Dnia 5 października 2022r. mieliśmy zaszczyt gościć w murach Biblioteki w Żabim Rogu cudowny duet teatralny „Blaszany Bębenek”. Niezwykli artyści przybyli do nas ze sztuką pt.: „Asteriks ratuje Obeliksa”. Pokaz zawierał w sobie elementy sztuki, humoru oraz niezwykłego kunsztu aktorskiego. Publiczność wchodziła w interakcje z prowadzącymi, chętnie wykonując polecenia, odpowiadając na zadawane pytania, tańcząc, śpiewając oraz śmiejąc się głośno.

Warto dodać iż odbiorcami sztuki były dzieci z klas 0-III, którzy tuż po zakończeniu spektaklu jeszcze długo opowiadali o tym jak dobrze się bawili.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025.

Logotypy: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Dofinansowano ze środków MKiDN w ramach realizacji NPRCz2.0 na lata 2021-2025, Narodowe Centrum Kultury