Kicia Kocia z wizytą…

Dzieci siedzą lub stoją i trzymają w rękach kolorowe baloniki i dyplomy z Kicią Kocią, z tyłu po lewej stoi osoba w przebraniu Kici Koci, za nimi regały z książkami, czasopismami, grami i puzzlami

Zawitała do biblioteki Kicia Kocia, znana bohaterka książek dla najmłodszych czytelników. W spotkaniu wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu. Maluchy poznały wiele ciekawostek
o zwyczajach, zachowaniu, żywieniu, a także pielęgnowaniu kota. Niebywałą atrakcją było oczywiście pojawienie się znanej bohaterki bajek Kici Koci, która zaprosiła dzieci do wspólnej zabawy. Miały możliwość uczestniczenia w różnych aktywnościach literackich, ruchowych oraz muzycznych. Był także czas na sesję fotograficzną z gościem specjalnym. Na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe dyplomy, baloniki z wizerunkiem Kici oraz słodkości. Kicia Kocia zachęciła wszystkich do czytania i odwiedzania biblioteki oraz wzięcia udziału w projekcie Mała Książka – Wielki Człowiek.

Bardzo serdecznie dziękujemy Księgarni „Wiedza” w Morągu, która była sponsorem niespodzianek oraz wizyty Kici Koci.