Wystawa „Galeria Leśnych Ludków”

Plakat wystawy prac dzieci "Galeria Leśnych Ludków", po środku drzewo liściaste, po bokach drzewa stoją krasnale

W ramach dziecięcej twórczości artystycznej w Oddziale dla Dzieci prezentowane były prace plastyczne 5-latków z grupy „Leśne Ludki” Przedszkola „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu.

Przepiękne i kolorowe ilustracje powstawały pod czujnym okiem wychowawczyń Aleksandry Kocełak oraz Aleksandry Kucińskiej, a dotyczą szeregu uroczystości i ważnych wydarzeń w życiu przedszkolaka w całym roku kalendarzowym. Dzień Babci, Boże Narodzenie, Dzień Kota, Dni Rodziny to tylko jedne z wielu tematów, które posłużyły jako inspiracja do stworzenia cudnych prac plastycznych z wykorzystaniem różnych technik.

Wystawa pt. „Galeria Leśnych Ludków” trwała od 27 czerwca do 31 lipca 2022 r. Dziękujemy wszystkim za obejrzenie wystawy.