Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

Autor wskazuje ręką na stojącą kantem na biureczku książkę, na stoliku również leży mikrofon i 2 butelki z wodą

We wtorek 7 czerwca Miejską Bibliotekę Publiczną w Morągu odwiedził Krzysztof Piersa.

Nasz gość to urodzony w 1990 roku autor poradników „Komputerowy ćpun”, „Trener marzeń” oraz serii fantastycznej „Kosmiczne Bobry”.  W ciągu czterech lat odbył około 450 spotkań autorskich na terenie całego kraju i cieszy się świetnymi referencjami wielu szkół i bibliotek.

Jako terapeuta ds. uzależnień przemierza Polskę, by tłumaczyć, jak niezwykła a jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozgrywka. Mając wieloletnie doświadczenie z grami komputerowymi, dziennikarstwem gameingowym i esportem, przedstawia wszelkie zjawiska związane z nowoczesnymi technologiami. Jako pisarz fantastyki dzieli się bogatym światem wyobraźni, zachęca do czytania oraz próbowania własnych sił w pisarskiej profesji.

Na spotkaniu z młodzieżą Krzysztof Piersa w lekki i humorystyczny sposób przedstawił proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką.

Gość od początku złapał świetny kontakt z młodzieżą – uczestnicy zadawali mnóstwo pytań, na które gość odpowiadał bardzo chętnie i wyczerpująco.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za ciekawe i inspirujące spotkanie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Galeria: