Dzień Dziecka w Bogaczewie

Kolaż 5 fotografi prezentujących atrakcje dla dzieci podczas obchodów ich dnia 1 czerwca 2022 w Bogaczewie

Z okazji Dnia Dziecka w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Bogaczewie odbył się festyn, zorganizowany przy współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, wyżej wymienionej placówki oświatowej oraz Świetlicy Wiejskiej w Bogaczewie.

W programie było wiele atrakcji, m. in. gry, zabawy, teatrzyk, warsztaty balonowe, nauka chodzenia na szczudłach i oczywiście nie zabrakło słodkości, a w szczególności kolorowej waty cukrowej dla wszystkich uczestników zabawy. Na maluchów czekała niespodzianka w postaci wymarzonych prezentów. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo, porządku pilnował nasz cudowny mini policjant, który w odpowiednim do tego stroju, patrolował całość działań. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Michał, który jest policjantem w Miejskiej Komendzie Policji w Morągu. Przeprowadził on wykład na temat bezpieczeństwa dzieci podczas czasu wolnego, opierając się na motywach policyjnej książeczki o przygodach Poli. Po swoim występie wręczył pamiątkowe dyplomy.

Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, kartki z życzeniami oraz paczuszki z niespodziankami.

Pierwsze działanie w ramach projektu „Zrób to…z Biblioteką” za nami, wszystkim dzieciom życzymy z okazji ich święta dużo radości każdego dnia, a współorganizatorom, wolontariuszom, sponsorom i darczyńcom serdecznie dziękujemy za ogrom wsparcia.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025.

Kolaż 4 fotografi prezentujących dzieci podczas zabaw z okazji Dnia Dziecka w Bogaczewie, po prawej pasek z logotypami