Noc Bibliotek 2021 – Czytanie WZMACNIA!

Plakat informujący o "Nocy bibliotek" 9 października 2021 r., na plakacie plan wydarzeń z podziałem na różne działy biblioteki

9 października Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu po raz kolejny przystąpi do ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”. Hasło przewodnie, które będzie nam przyświecać brzmi: „Czytanie WZMACNIA!”.
Z misji mamy zamiar wywiązać się wzorowo, dlatego przygotowaliśmy dla naszych drogich czytelników całe spektrum atrakcji, które będą miały za zadanie wzmocnić m.in. pamięć, koncentrację, dobre samopoczucie, zdrowie, ale też dykcję, mięśnie, a nawet empatię.

W związku z panującymi obostrzeniami, zoptymalizowaliśmy nasze działania i tak oto podzieliliśmy moc atrakcji na trzy bloki. Na każdy z nich obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne lub bezpośrednie w bibliotece.

 

  1. ODDZIAŁ DLA DZIECI 16:00 – 18:00 (ZAPISY POD NR. TEL: 89 757 1137)

W programie m.in. „Masa i rzeźba” z Atomic Kids, konkurs wzmacniający pamięć, „sztanga książkowa” i wiele innych zabaw, głośne czytanie dbających o dykcję łamańców językowych, tworzenie balonowych figurek oraz cudowne piniaty.

 

  1. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH 18:00 – 20:00 (ZAPISY POD NR. TEL: 89 757 1104)

W programie: wernisaż wystawy „Galeria Talentów” + projekcja filmu o autorach prac, konkurs literacki, a także domino z książek.

 

  1. SALA WIELOFUNKCYJNA 20:00 – 22:00 (ZAPISY POD NR. TEL: 89 757 1112)

Biblioteczne nocne kino (projekcja filmu dla dzieci 10+)

________________________

Dodatkowo 16:00 – 22:00 (dla uczestników poszczególnych bloków)

  • Fotobudka
  • Sklepik – Punkt słodkości (czytelnicy wymieniają otrzymane żetony od bibliotekarzy na słodkości)
  • Loteria Czytosława
  • Konkurs na przebranie
  • Zdrowe koktajle dla wszystkich
  • Planszówki w Czytelni od 16:00-20:00

 

Aby być na bieżąco,  zapraszamy do dołączenia  do wydarzenia na facebook’u : „Czytanie WZMACNIA! – Noc Bibliotek w Morągu”.

A oto link: https://www.facebook.com/events/638250170492950?ref=newsfeed

Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Morągu, z siedzibą przy ul. Ogrodowej 16, 14-300 Morąg jako administrator danych informuje, że Pani/a dane osobowe w postaci utrwalonego wizerunku będą przetwarzane i upublicznione w celach promocji działalności kulturalnej biblioteki. Przysługuje Pani/u prawo dostępu, aktualizacji, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Panu/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wykonywanie fotografii z wizerunkiem odbywa się na podstawie Pani/a zgody, a udział w imprezie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku. Osoby dorosłe w towarzystwie dzieci wyrażają zgodę na przetwarzanie wizerunku ich podopiecznych. Dodatkowe dane osobowe będą przetwarzane do celów prowadzenia zapisów. Dane w postaci wizerunku będą przetwarzane do 15 lat, inne dane zostaną usunięte z chwilą ustania ich przydatności. Z inicjatywy administratora dane nie będą udostępnianie innym podmiotom, w tym, za wyjątkiem portalu Facebook, nie będą transferowane do państw trzecich oraz organizacji międzynarodowych. Wyjaśnień w sprawach związanych z danymi osobowymi udziela Inspektor Ochrony Danych, tel. 89-757-1130, e-mail iod@bibliotekamorag.pl.