„Galeria talentów” – nowa wystawa w Wypożyczalni dla Dorosłych

Plakat wystawy "Galeria talentów" autorstwa Kacpra Leśniaka, Daniela Rackiego, Anety Jeziórskiej, Patrycji Kraszewskiej i Dominika Kowalskiego w dnaiach 1-31 październik 2021 r.

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu dziękuje za zwiedzenie wystawy pt.: „Galeria Talentów”. Jest to autorski projekt zainspirowany zaangażowaniem uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w działalność plastyczną. Prace dzieci i młodzieży powstały z chęci rozwijania zainteresowań i pasji pod wpływem oddziaływań edukacyjno- wychowawczych i terapeutycznych.

Efektem przedsięwzięcia była prezentacja prac w formie wystawy oraz krótki materiał filmowy z wywiadami. Każdy uczestnik opowiadał w nim o swojej twórczości, miał okazję podzielić się informacjami na temat stosowanych technik plastycznych oraz inspiracji twórczych. W projekcie udział wzięli: Kacper Leśniak, Partycja Kaszewska, Daniel Racki, Aneta Jeziórska i Dominik Kowalski.

Prace młodych artystów można było podziwiać w Wypożyczalni dla Dorosłych od 1 do 31 października w godzinach otwarcia działu.

Serdecznie zapraszamy!