Wystawa zabawek w Oddziale dla Dzieci

W Oddziale dla Dzieci 30 maja 2017 r. o godz. 10:00 odbyło się uroczyste otwarcie wystawy zabawek w obecności dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Morągu wraz z wykonawcami zabawek oraz ich opiekunami i instruktorami. Wystawa została przygotowana z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Dzieci wysłuchały informacji dotyczących zarówno sposobu wykonania prac, a także poznały nietypowe materiały wykorzystane do przygotowania tych oryginalnych i niepowtarzalnych przedmiotów.

Uczestnicy spotkania byli zachwyceni różnorodnością, tematyką oraz wspaniałą kolorystyką i precyzyjnym wykonaniem niecodziennych zabawek. Wszystkie rękodzieła będzie można wcześniej zarezerwować i odebrać po zakończonej wystawie.

Wystawę można było zwiedzać od 30 maja do 16 czerwca 2017 r.
w Oddziale dla Dzieci