Cykl spotkań dla dzieci i młodzieży pt. „Morąg – nasze miasto”

W Oddziale dla Dzieci rozpoczynamy cykl spotkań pt. „Morąg – nasze miasto” dla dzieci i młodzieży z przedstawicielami różnych grup zawodowych, instytucji, stowarzyszeń związanych z m.in. ekologią, zabytkami, kulturą, bezpieczeństwem miasta i gminy Morąg. Akcja zorganizowana  z okazji 690 rocznicy nadania praw miejskich Miastu Morąg. Pierwsze spotkanie odbyło się 18 maja o godz. 9:00 z Iloną Niewiadomską z Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Nieodkrytych Tajemnic” w Morągu. Uczestnikami były przedszkolaki z grupy Krasnale Hałabały z Przedszkola Nr 2, które poznały historię powstania miasta, morąskie zabytki oraz różnorodne miejsce atrakcyjne turystycznie. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, wykazując się niejednokrotnie dużą wiedzą na temat naszego pięknego miasta.

 

Galeria: