Elżbieta Dziubińska „Warmińsko-Mazurskim Bibliotekarzem Roku 2011”

zdjęcie artystyczne, na pierwszym planie dyrektorka biblioteki, za nią ukryci pracownicy z wyciągniętymi rękami trzymającymi kciuki pod różnymi kątami, w tle regały z książkami

Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Olsztynie zrealizował pierwszy etap Konkursu, efektem którego był wybór “Warmińsko-Mazurskiego Bibliotekarza Roku 2011”. Kandydatów spełniających określone kryteria proponowały instytucje, urzędy, rada pedagogiczna, dyrekcje bibliotek oraz koła SBP. Do Konkursu zgłoszono siedem osób, w tym Panią dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu.

Komisja Konkursowa w dniu 27.03.2012 r. wybrała Panią Elżbietę Dziubińską “Warmińsko-Mazurskim Bibliotekarzem Roku 2011”. Gratulujemy zwycięstwa.