Katarzyna Majgier w bibliotece

Zdjęcie grupowe autorki z przybyłą młodzieżą, nauczycielką i pracownikiem biblioteki

19 kwietnia 2012 r. o godz. 9.00 w Oddziale dla Dzieci odbyło się spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci i młodzieży – Katarzyną Majgier w ramach projektu “Dziennikarze w akcji” z programu “Równać Szanse 2011”. Oprócz uczestników projektu w spotkaniu wzięła udział młodzież z Gimnazjum Nr 2 oraz z Żabiego Rogu.

W trakcie spotkania młodzież zapoznała się z twórczością pisarki, dziennikarstwem internetowym oraz ciekawostkami związanymi z serwisami internetowymi, które prowadzi Pani Katarzyna dla dzieci i nastolatków m.in. “Junior”, “Amanita” oraz “Quizeria”. Wprowadziła również młodzież w arkana tworzenia scenariuszy gier komputerowych. Spotkanie miało charakter dialogu pomiędzy młodzieżą a pisarką. Zdradziła młodzieży sekret, że obecnie pracuje nad nową powieścią, która będzie brała udział w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Logo Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności Logo Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży

Kliknij w miniaturkę, aby powiększyć

Projekt realizowany w ramach Programu “Równać Szanse” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.