Językiem połączeni: Jeszcze trochę do lata, dzisiaj wjeżdża wata!

Grafika z tytułem Językiem połączeni: Jeszcze trochę do lata, dzisiaj wjeżdża wata! w tle niebieska wata cukrowa

Biblioteka i Świetlica Wiejska w Bogaczewie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie pt. “Językiem połączeni: Jeszcze trochę do lata, dzisiaj wjeżdża wata!” – miejsce, gdzie wspólne pieczenie, zabawy, dyskusje i nauka nowych umiejętności stają się pretekstem do budowania więzi i wspólnej przyjemności.

W przyjaznej atmosferze spotkają się miłośnicy kulinariów, entuzjaści gier i pasjonaci książek, gotowi na niezapomniane chwile spędzone razem.

Uczestnicy będą mieli okazję upiec z nami babeczki i gofry oraz samemu zrobić watę cukrową i popcorn! W międzyczasie, rozbrzmiewać będą śmiech i radość podczas gier i zabaw, które sprawią, że każdy poczuje się częścią tej wyjątkowej społeczności. Nie zabraknie także momentów dla tych, którzy lubią zanurzyć się w świat literatury. Przy filiżance aromatycznej kawy uczestnicy będą mogli wymieniać się wrażeniami na temat ulubionych książek, odkrywać nowe tytuły i dzielić się swoimi refleksjami.

Ale to nie koniec atrakcji! Dla tych, którzy pragną wypróbować coś nowego, przygotowano warsztaty nauki kręcenia hula hop z obciążeniem. To doskonały sposób nie tylko na ruch i aktywność fizyczną, ale również na budowanie zdolności koncentracji i równowagi. Ponadto, każdy będzie mógł wykonać własnoręcznie breloczek – małą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia, która będzie przypominać o dobrej zabawie i nowych znajomościach.

Spotykamy się we wtorek, 23 kwietnia o godz. 14:00 w filii biblioteki w Bogaczewie! 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty dodaj do ulubionych. Edycja 2024