Brelokowy szał głowy!

Grafika z tytułem Językiem połączeni: Brelokowy szał głowy, stwórz twór zupełnie nowy! Tło stanowi szary papier, dookoła leżą przybory kuchenne

Czy Twoje dziecko lubi rękodzieło i twórcze zajęcia? Szukasz sposobu, aby rozbudzić jego kreatywność i pomóc mu rozwijać umiejętności manualne? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję!

Data: 22 kwietnia 2024 r. Godzina: 9:00 Lokalizacja: Filia w Jurkach

Data: 24 kwietnia 2024 r. Godzina: 10:00 Lokalizacja: Filia w Żabim Rogu

Filie w Jurkach i Żabim Rogu zapraszają dzieci w wieku szkolnym na niezwykłe warsztaty tworzenia czytosławowych breloczków ze słowami. To wyjątkowa okazja, aby Twoje dziecko wzięło udział w zabawie, która jednocześnie będzie dla niego edukacyjna i rozwijająca.

Dzieci będą miały możliwość stworzenia swoich własnych breloczków ze słowami. Mogą eksperymentować z kolorami, kształtami i wyrażać swoją wyobraźnię poprzez pisane słowa. Tworzenie breloczków wymaga precyzji i zdolności manualnych. To doskonała okazja, aby rozwijać sprawność rąk i koordynację wzrokowo-ruchową. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję nauczyć się nowych słów i wyrażeń poprzez zabawę tworzenia breloczków. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności językowych w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Ojczysty dodaj do ulubionych. Edycja 2024