Wystawa pt. „Zimowe ekspedycje”

Rysunki dzieci na ścianie wystawowej zatytułowanej "Zimowe ekspedycje"

W Galerii Małego Artysty prezentujemy nową wystawę, pt. „Zimowe ekspedycje”. Prace zostały wykonane przez uczestników spotkań podczas ferii zimowych. Dzieci stworzyły przepiękne ilustracje nawiązujące do tekstu baśni „Królowa Śniegu”, wykorzystując nowe techniki szkicowania oraz malowania pod czujnym okiem instruktorki Agaty Banach-Pająk. Natomiast podczas zajęć „Śladami pingwinów” pracując w grupach stworzyły niezwykłe prace prezentujące różne gatunki pingwinów.

Wernisaż wystawy odbył się 16 lutego, podczas spotkania przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu obejrzały prace młodych artystów nawiązujące do zimowej aury. Dowiedziały się dlaczego warto prezentować swoją twórczość w Galerii Młodego Artysty, a także wzięły udział w quizie wygrywając książkowe nagrody.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy do 15 marca 2024 r. w Dziale dla Dzieci.