Wystawa prac Vanessy Maj “Kształty Emocji”

Plakat wystawy prac Vanessy maj zatytułowanej Kształty Emocji, po prawej rysunek portret płaczącej dziewczyny, po lewej treść plakatu

Dział dla Młodzieży NASTKA zaprasza do Galerii Między Książkami na wystawę prac Vanessy Maj pt. „Kształty Emocji”.

Vanessa, maluje od najmłodszych lat, a sztuka jest dla niej nie tylko formą wyrazu, lecz także magiczną podróżą po krainie wyobraźni. Zawsze poszukuje nowych wyzwań artystycznych, eksperymentując z różnymi technikami. Obecnie serce jej zdobyły pastele, markery i ołówki, dzięki którym ożywia abstrakcyjne portrety, twarze, koty i martwe natury.

Regularnie uczęszcza na zajęcia plastyczne, by stale rozwijać umiejętności i czerpać inspirację z różnych źródeł. Jej prace są unikalne, wyróżniają je spośród innych. Preferuje wieczorne sesje rysunkowe, zanurzając się w świecie kolorów, kształtów i emocji przy ulubionej herbacie.

Zapraszamy Was do odkrywania świata artystycznego Vanessy, gdzie abstrakcja splata się z twarzami, kotami i martwą naturą. Zapraszamy do podróży przez sztukę!