Spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim

Na zdjęciu widoczny jest plakat promujący spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim w publicznej bibliotece w Morągu. Plakat zawiera szczegóły wydarzenia oraz loga sponsorów.

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim – dziennikarzem, podróżnikiem, autorem książek „Na granicy zmysłów” i „Drobna nieuważność i inne historie”, twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie”, „Down The Road”. Temat rozmowy z gościem zależeć będzie od widowni – na początku spotkania publiczność demokratycznie głosuje i do końca będzie miała realny wpływ na przebieg spotkania. „Jaką wódkę lubią duchy?”, „Od narodzin po śmierć”, „Odmienne stany świadomości”, a może po prostu „Down The Road”? Interaktywna podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzona historiami z najnowszej książki. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się 11 marca 2024 r. o godz. 17:00 w Sali Wielofunkcyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne do odbioru w bibliotece.

Zasady wydawania biletów wstępu na spotkanie:

1. Wejście na spotkanie możliwe jest wyłącznie za okazaniem biletu.
  2. Bilety wstępu na spotkanie są bezpłatne.
  3. Bilety wydawane są od 28.02.2024r.
  4. Wejściówki wydaje wyłącznie Dział dla Młodzieży NASTKA (I piętro) w godzinach otwarcia działu.
  5. Ilość biletów jest ograniczona.
  6. Przy odbiorze biletu wymagany jest podpis na liście.
  7. Rezerwacji biletu można dokonać telefoniczne pod nr 89 757 11 12 lub mailowo: nastka@bibliotekamorag.pl pod warunkiem odbioru wejściówki najpóźniej następnego dnia w godzinach otwarcia biblioteki.
  8. W przypadku nieodebrania rezerwacji w wyznaczonym czasie, bilet wraca do puli dostępnych wejściówek.
  9. W szczególnych przypadkach Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu wydawania biletów.
  10. Wszelkie zmiany ogłaszane będą na stronie biblioteki na Facebooku.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Generacja 6.0” – edycja VI.