Wystawa pt. „Galeria Mateusza Zakrzewskiego Jurajski Park”

Plakat wystawy prac Mateusza Zakrzewskiego w Oddziale dla Dzieci, na plakacie w tle palmy i góry, a na pierwszym planie dziecieće rysunki dinozaurów

W Galerii Młodego Artysty prezentowaliśmy niezwykłe prace sześcioletniego Mateusza Zakrzewskiego ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. W swojej twórczość przedstawiał on różnorodne scenki rodzajowe, którego bohaterami były dinozaury. Wystawę pt. „Galeria Mateusza Zakrzewskiego Jurajski Park” można było zwiedzać od 1 grudnia do 2 stycznia 2024 r.

Autor wystawy siedzi na podłodze wokół figurek dinozaurów, obok leżą czasopisma o dinozaurach O MNIE

Nazywam się Mateusz Zakrzewski. Uczęszczam do przedszkola grupy Jeżyki Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. Mam 6 lat. Moją pasją są DINOZAURY. Interesuje się dinozaurami od zawsze!!! Jak miałem 2 latka to moją ulubioną książką była „ENCYKLOPEDIA DINOZAURÓW”. Uwielbiam książki, filmy o dinozaurach. Najbardziej lubię rysować dinozaury z akcji filmu „Jurassic World” oraz bawić się moją dużą kolekcją figurek dinozaurów.

W przyszłości chciałbym zostać PALEONTOLOGIEM, a na emeryturze nagrywać filmy o dinozaurach.