Wystawa pokonkursowa pt. „Książkowy Superbohater”

Plakat wystawy pokonkursowej w Oddziale dla Dzieci "Książkowy Superbohater", na plakacie chłopiec w pelerynie i masce siedzi na stosie książek i unosi do góry rękę z zaciśniętą pięścią

Wystawa pt. „Książkowy Superbohater” to ekspozycja prac artystycznych laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu plastycznego. Młodzi artyści stworzyli przepiękne dzieła, w których ukazali swojego ulubionego bohatera literackiego według własnej inwencji twórczej. Wystawa obejmowała ponad 200 niezwykłych prac wykonanych przez dzieci i młodzieży z placówek wychowania przedszkolnego, szkół podstawowych oraz szkół specjalnych z gminy oraz miasta Morąga. Wystawę można było zwiedzać do 27 listopada.

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga