Wernisaż i rozstrzygnięcie konkursu „Książkowy Superbohater”

Zdjęcie grupowe bibliotekarki i laureatów konkursu trzymających dyplomy i torby z nagrodami na tle ściany wystawowej prezentującej zwycięskie prace

W dniu 25 października o godzinie 10:00 w Dziele dla Dzieci odbył się wernisaż wystawy oraz rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „Książkowy Superbohater”. Artyści odebrali dyplomy oraz nagrody za pomysłowe, twórcze oraz niezwykłe prace, na których zaprezentowali w formie plastycznej swojego ulubionego bohatera literackiego. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczny udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga