Turniej brydża w bibliotece

Zapraszamy na Turniej Brydża!

Czy jesteś gotów na emocje, strategię i rywalizację? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszym Turnieju Brydża, który odbędzie się 28.10.2023 o 10.00 w Miejskiej Bibliotece. To będzie niezapomniana okazja do pokazania swoich umiejętności brydżysty, wymiany ciekawych rozdań i spotkania innych pasjonatów tej niesamowitej gry.

Termin: 28.10.2023

Godzina: 10.00

Miejsce: Sala Wielofunkcyjna (parter) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, ul. Ogrodowa 16

Czego możesz się spodziewać:

• Wspaniałej atmosfery rywalizacji.
  • Nagród dla zwycięzców.
  • Rozgrywek w różnych kategoriach umiejętności, aby każdy mógł znaleźć swoje miejsce.
  • Możliwości poznania nowych partnerów do gry.
  • Rozgrywek w formie par brydżowych.

Turniej jest zakończeniem inicjatywy oddolnej “Gry planszowe łączą pokolenia” w programie grantowym „Zrób to…z Biblioteką!”

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.