„Kot w butach” – inscenizacja dla dzieci

Widok od tyłu na dzieci oglądające spektakl, przed nimi aktor w stroju kota, chłopiec i dziewczynka tle inscenizacji przedstawiającej pole z drzewem i wiatrakiem w oddali, dziewczynka i aktor trzymają razem otwarty worek

Teatr Blaszany Bębenek zawitał do Oddziału dla Dzieci ze spektaklem pt. „Kot w butach” na podstawie baśni Charles’a Perraulta. W spektaklu wzięły udział dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu. Uczestnicy spotkania poznali niesamowite przygody magicznego kota oraz młodego młynarczyka. Dowiedzieli się jak ważna jest przyjaźń i pomoc innym, a także w jaki sposób radzić sobie z napotkanymi trudnościami. W trakcie przedstawienia artyści w zabawny sposób angażowali dzieci do aktywnego udziału w spektaklu, co wzbudzało dużo śmiechu i dobrej zabawy. Widzowie zachwyceni byli grą aktorów, którzy niewątpliwie dostarczyli wiele pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga