Spotkanie autorskie z Panem Poetą

Dzieci siedzą na stopniach i krzesełkach, autor stoi przed nimi trzymając przed sobą książki

Pan Poeta, autor wierszowanych opowieści dla najmłodszych, zagościł w Dziale dla Dzieci. Autor zabawnych, a jednocześnie edukacyjnych książek dla dzieci przybył wraz ze swoimi przyjaciółmi Pawiem, Kurą oraz Kaczką. Podczas spotkania pisarz przybliżył uczniom klas drugich ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu świat mądrych i pouczających rymowanych historyjek. Spotkanie było wspaniałą okazją do zabawy z poezją, odkrywania rymów oraz dało ogromną dawkę uśmiechu wszystkim uczestnikom. Na zakończenie spotkania Pan Poeta wpisywał dedykacje do książek jego autorstwa zakupionych przez dzieci. Dziękujemy za wspólne spotkanie i miłą zabawę. Zapraszamy dzieci do naszej biblioteki po książki Pana Poety, które czekają na półce do wypożyczenia.

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga