Międzypokoleniowy turniej szachowy o puchar biblioteki

Plakat na międzypokoleniowy turniej szachowy. po lewej zdjęcie dziadka i chłopca przy szachownicy, po prawej treść plakatu

Zapraszamy na Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o puchar biblioteki!

Czy jesteś gotowy na emocjonującą rywalizację szachową, która łączy pokolenia? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie mamy świetną wiadomość! Z dumą ogłaszamy nasze najnowsze wydarzenie – Międzypokoleniowy Turniej Szachowy o puchar biblioteki. To nie tylko okazja do rywalizacji, ale także doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi i innymi pasjonatami szachów. Turniej jest efektem konkursu na inicjatywę oddolną „Gry planszowe łączą pokolenia” w projekcie „Zrób to…z Biblioteką!” w ramach programu „BLISKO”, przy współpracy z Fundacja”64”, Klub F64.

Data i miejsce:

• Data: 14.10.2023
  • Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu, ul. Ogrodowa 16, Sala Wielofunkcyjna na parterze

Kto może wziąć udział? Wszyscy są mile widziani! Turniej jest otwarty dla graczy w każdym wieku i poziomie zaawansowania, od początkujących po zaawansowanych graczy. Niezależnie od tego, czy grasz od lat, czy dopiero zaczynasz swoją szachową przygodę, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Format turnieju:

• System szwajcarski: Zapewniamy równą i uczciwą rywalizację, dzięki systemowi szwajcarskiemu, na dystansie 7-miu rund.
  • Cenne nagrody: Dla najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody i puchary.
  • Kategorie wiekowe: Mamy specjalne kategorie wiekowe, więc każdy ma szansę na zwycięstwo.

Jak się zapisać?

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13.10.2023 r.
– telefonicznie 515 848 777
– lub drogą elektroniczną: klubf64@gmail.com
Pamiętaj aby podać: imię i nazwisko zawodnika, miejscowość, datę urodzenia.

Można zapisywać się również on-line: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_6429/

Harmonogram:

• 9:00-9:40 – potwierdzenie i weryfikacja zgłoszeń9:45 – Odprawa techniczna,9.55 – Oficjalne otwarcie turnieju

10:10 – Rozpoczęcie rundy I

14:00 – Przewidywane zakończenie turnieju

Dołącz do naszego turnieju, aby cieszyć się fascynującym światem szachów, rozwijać swoje umiejętności i spędzić czas w miłym towarzystwie! To wyjątkowa okazja, aby przeżyć niezapomniane chwile w gronie innych miłośników tej wspaniałej gry.

Nie czekaj – zapisz się już teraz i przygotuj się na niezapomniany dzień pełen emocji i strategii szachowych!

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się 515 848 777

Do zobaczenia na Turnieju!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.