Wernisaż wystawy „Artystyczny świat dziecka”

12 dzieci, ich opiekunka i 2 bibliotekarki pozują na tle ściany wystawowej, 4 dzieci trzyma przed sobą książeczki

W letnie przedpołudnie odbył się wernisaż wystawy, pt. „Artystyczny świat dziecka”. Twórcami tych niezwykłych prac są przedszkolaki z Przedszkola nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym jest galeria sztuki oraz dlaczego warto malować. Wysłuchały przepięknej wakacyjnej opowieści, a także wzięły udział w quizie wygrywając książkowe nagrody.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy w okresie letnim w Oddziale dla Dzieci.

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga