Wystawa „Zabawkolandia”

Plakat wystawy "Zabawkolandia", na plakacie – małe dziecko na podłodze bawi się drewnianą zabawką

„Zabawkolandia” to wystawa przygotowana z okazji Dnia Dziecka.  Na ekspozycji było można zobaczyć niezwykłe przedmioty, które mogą stać się piękną i kolorową dekoracją dziecięcego pokoju, są to m.in.: poduszki ozdobne, drewniane aniołki, skrzyneczki, biżuteria, stroje karnawałowe, makramy, obrazki haftowane, drewniane zabawki itp.

Prace zostały wykonane przez osoby z niepełnosprawnością pod kierunkiem terapeutów, podczas terapii zajęciowej w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Morągu i Filii w Małdytach oraz Środowiskowym Domu Samopomocy w Morągu i Łukcie.

Wszystkie rękodzieła było można zakupić, wspierając tym samych autorów przygotowanych prac.

Wystawę można było zwiedzać od 30 maja do 23 czerwca 2023 r. w Oddziale dla Dzieci!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga