Wernisaż wystawy „Zabawkolandia”

3 panie (przedstawicielki twórców) stoją koło ściany wystawowej zatytułowanej "Zabawkolandia", przed nimi stół z wyłożonymi ręcznie robionymi zabawkami i gadżetami

Wernisaż wystawy „Zabawkolandia” odbył się 31 maja o godz. 10:00 w Oddziale dla Dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Uczestników spotkania przywitała prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Morągu Krystyna Sałak, Monika Fabisiak ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łukcie oraz Małgorzata Wiśniewska z Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu.

Zaproszeni goście wysłuchali wiersza Juliana Tuwima „Pasie radio”, a także dowiedzieli się w jaki sposób powstają  oryginalne i niepowtarzalne przedmioty, które zostały wyeksponowane na wystawie. Podczas zwiedzania uczestnicy wernisażu zachwycili się różnorodnością, tematyką oraz wspaniałą kolorystyką niecodziennych zabawek, które mogły być ozdobą każdego dziecięcego pokoju. Zachęcamy do zakupu tych niezwykłych prac, gdyż dochód przeznaczony będzie dla twórców prac.

Wystawę można zwiedzać od 30 maja do 23 czerwca 2023 r. w Oddziale dla Dzieci!

Belka z logotypem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z informacją "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" oraz z logotypami MBP w Morągu, Cittaslow i herbem Morąga