Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Oddziale dla Dzieci

Chłopiec stoi i przegląda kolorową książkę, dookoła niego inne dzieci schylają się lub kucają przeglądając książki zgromadzone w drewnianych pojemnikach, po prawej ciąg regałów z książkami

W Oddziale dla Dzieci odbyły się obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. W spotkaniach zorganizowanych pod hasłem „Co wiemy o książce?” udział wzięły przedszkolaki z Przedszkola „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu oraz uczniowie z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie Podczas spotkania dzieci zwiedziły Bibliotekę, dowiedziały się wielu informacji o książkach, pracy bibliotekarza, uczestniczyły również w bajkowych zabawach i konkursie, zdobywając nagrody książkowe. Dzieci okazały się tym samym wspaniałymi znawcami literatury dziecięcej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas!