„Kropla w atrament” – finisaż wystawy i spotkanie z Joanną Harasimowicz

zdjęcie grupowe uczestników spotkania z autorką

We wtorek 08.03.2022 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu został zorganizowany finisaż wystawy prac Joanny Harasimowicz pt.: „Kropla w atrament”, który był połączony z promocją tomu wierszy „Kropla bezwstydnej pokory: zbiór wierszy Sercem Pisanych”.

Licznie przybyli członkowie DKK, działającego przy MBP w Morągu, mogli podziwiać talent artystki i wysłuchać jej opowieści na temat twórczych inspiracji. Pani Joanna jest osobą wszechstronnie utalentowaną, pisze, śpiewa, maluje, zajmuje się rękodziełem.

Po części oficjalnej goście wraz z artystką przeszli do sali konferencyjno-szkoleniowej, gdzie przy kawie i słodkim poczęstunku odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie.

Uczestnicy miło spędzili czas słuchając o umiejętnościach i talentach Pani Joanny, chętnie zadawali pytania. Tematów do dyskusji nie brakowało. Dowiedzieliśmy się, że niektóre wiersze zawarte w tomiku były pisane w szkolnej ławie. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali papierowe kwiatki
z nadrukowanymi wierszami autorki. Goście byli bardzo zadowoleni z upominków, na których pani Joanna mogła złożyć autograf.

Wszystkim uczestnikom finisażu dziękujemy za przybycie. Jednocześnie informujemy, że wystawę można podziwiać do 31.03.2021 r. w „Małej Galerii” Wypożyczalni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria: