„Z Kujaw na Warmię” – wystawa prac Katarzyny Szczapińskiej

Grafika przedstawiająca prace Katarzyny Szczapińskiej prezentowane podczas wystawy

Od 3 do 31 stycznia 2022r. w Galerii Lokalnych Artystów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu można podziwiać wystawę prac Katarzyny Szczapińskiej pt. „Z Kujaw na Warmię”.

Wystawa obejmuje 4 dziedziny sztuki, począwszy od szkicu, w tym szkicu modowego przez rysunki z natury. Kolejną dziedziną, którą autorka prezentuje jest rzeźba inspirowana i wykonana z gliny rzeźbiarskiej, suszona. Jako trzecia prezentowana jest fotografia czarno-biała i sepia, ostatnią i zarazem najobszerniejszą i najważniejszą jest malarstwo.

Na wystawę składają się reprodukcje dzieł Pabla Picassa z wszystkich okresów jego działalności, Salvadora Dalego, Fabiana Warnsinga oraz prace autorskie.

Ekspozycję można zwiedzać w Wypożyczalni dla Dorosłych w godzinach otwarcia działu. Serdecznie zapraszamy!