16 dzieci z opiekunką pozują do zdjęcia trzymając torby z podarunkiem

W Oddziale dla Dzieci przez trzy dni odbyły się spotkania zorganizowane z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Ten fantastyczny dzień stał się okazją, do tego, aby dzieci z morąskich przedszkoli dowiedzieli się o historii powstania pierwszego pluszaka oglądając zabawny film edukacyjny. Dzieci uczestniczyły we wszystkich aktywnościach i zabawach związanych z misiem przygotowanych przez pracowników Oddziału dla Dzieci. Poznały bohaterów literackich oraz filmowych, wysłuchały opowiadania, wzięły udział w różnorodnych konkurencjach, zabawach i zagadkach. Na zakończenie każde dziecko otrzymało małe co nieco, czyli pakiet niespodziankę. Spotkanie z dziećmi były także  przyczynkiem do tego, aby zachęcić je do odwiedzenia biblioteki i założenia swoje konta, by stać się czytelnikiem oraz wziąć udział w projekcie “Mała Książka – Wielki Człowiek”.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy do odwiedzenie biblioteki.