Grywalizacja

Grywalizacja, czyli nowa atrakcja dla użytkowników biblioteki! Pewnie zastanawiacie się, co znowu dla Was przygotowaliśmy…

„Gram z biblioteką” to zabawa polegająca na zbieraniu naklejek za aktywność w bibliotece. Zdobyte naklejki będzie można wymienić na  Czytosława – maskotkę biblioteczną, nagrody książkowe lub rzeczowe. Z czymś Wam się to kojarzy?? Znacie to już z jakiegoś dyskontu? Zgadza się! U nas jest podobnie, tylko nie trzeba wydawać pieniędzy, żeby zdobyć naklejki. Wystarczy wypożyczać zbiory i uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych przez bibliotekę. W zabawie mogą brać udział wszyscy posiadacze karty bibliotecznej, mali i duzi 🙂 Niezależnie od tego, czy została ona założona w bibliotece głównej czy w filii bibliotecznej. Zabawa trwała do końca listopada 2019 roku.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury