Gromada zuchowa w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna i Hufiec Morąg ZHP współpracują! Biblioteczna Sala Wielofunkcyjna co wtorek zamienia się w iście harcerskie miejsce. Swoją działalność prowadzi tam Próbna Morąska Gromada Zuchowa „Strażnicy Marzeń”.

Charakterystyczną formą aktywności zuchów jest zabawa w kogoś lub w coś – realizowana zespołowo, przez zdobywanie sprawności oraz podczas zbiórek pojedynczych gromady. Animatorem zabawy jest wódz zuchowy – drużynowa/drużynowy.

Zbiórki dla dzieci, które chciałyby zostać zuchami będą odbywać się we wtorki,  w Sali Wielofunkcyjnej na parterze w godzinach 15:30-17:00.

Wodzem naszej gromady jest pwd. Dominik Jeffrey Rimaszauskas – stażysta MBP, a przy okazji instruktor Związku Harcerstwa Polskiego.