Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasjaniukiem

28 marca o godz. 11:00 w Sali Wielofunkcyjnej odbyło się spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasjaniukiem. Już po raz drugi mieliśmy okazję gościć Go w bibliotece, tym razem jednak temat spotkania dotyczył książki „Gietrzwałd – 160 objawień Matki Bożej dla Polski i Polaków na trudne czasy”. Autor opowiada w niej o niezwykłości tego miejsca i o własnych doświadczeniach z nim związanych:

„To miejsce uzdrowiło mnie, przywróciło na łono Kościoła. Uderzyło swoją mocą i emanacją duchowości. Miałem poważne kłopoty ze zdrowiem. Groziła mi operacja. Postanowiłem oddać się w Gietrzwałdzie pod opiekę Maryi i dokonał się cud – ingerencja chirurga nie była potrzebna. Na pamiątkę przechowuję skierowanie na stół operacyjny.
Rozpoczęła się moja niezwykła, duchowa przemiana. Sądziłem, że zaczynam odkrywać pieczołowicie skrywaną dzisiaj przed światem tajemnicę cudownych zdarzeń. Okazało się, że odkryłem na nowo siebie, a konkretnie – na nowo się narodziłem. Zawierzyłem Niepokalanie Poczętej, a przez nią i jej Synowi.”

Grzegorz Kasjaniuk jest dziennikarzem, publicystą i ewangelizatorem związanym z Polskim Radiem Olsztyn. Był redaktorem portalu wNas.pl i dyrektorem Radia Profeto. Oprócz tego publikuje w prasie katolickiej.

Dziękujemy za liczne przybycie.

Galeria: